Skip to main content.

Megan Galante

Plagáty

Po štúdiu maľby a sochárstva na umeleckej škole začala Megan Galante pracovať ako textilná dizajnérka. Jej práca je rozmarná a niekedy aj humorná, pričom sa zameriava na pohyb a farby, a to najmä prostredníctvom botanických motívov. Inšpiráciu hľadá v prírode a zaujíma sa o históriu a symboliku kvetov.

Plagáty od Megan Galante

Vitajte v kreatívnom svete talentovanej umelkyne Megan Galante. Jej cesta k umeniu je inšpiratívnym príbehom plným nadšenia a oduševnenia. Už odmalička bolo zrejmé, že Megan zbožňuje kreslenie. Vedela, že práve umenie je jej skutočným poslaním. Po strednej škole sa presťahovala do New Yorku, kde navštevovala školu umenia a ponorila sa do sveta maľby a sochárstva.

Ako sa Meganina umelecká kariéra vyvíjala, začala sa úzko zameriavať na textilné umenie. Táto oblasť bola v úplnom súlade s jej túžbou profesionálne sa venovať ilustrácii. Dnes je pre jej umelecké diela typická rozmarnosť a humor a charakteristickými prvkami sú tiež pohyb a žiarivé farby. Najväčšou múzou je pre Megan príroda a krása sveta vonku vždy naplno podporí jej kreativitu. Svojím umením chce vytvárať pocit pokoja a oslavovať krásu nájdenú v prírode.

Meganinou hlavnou technikou tvorby je gvaš. Skôr ako sa pustí do nového diela, naplno si vychutnáva zábavu pri tvorbe farebných paliet, pričom čerpá zo získaných vedomostí o teórii farieb. Rovnako ako mnohí iní umelci aj Megan musí bojovať s určitými výzvami. Najťažšie je pre ňu nájsť si vo víre rušných každodenných povinností chvíle pokoja a rozjímania. Jej nadšenie pre umenie však pretrváva, a tak si vždy nájde cestu späť do svojho útočiska.

Vitajte vo svete Megan Galante, kde sa snúbi botanické umenie a žiarivé farby a vznikajú tak kúsky plné radosti a energie. Pozrite si jej rozkošnú kolekciu a nechajte sa unášať čarom krásy prírody.