Skip to main content.

Coco De Paris

Plagáty

Coco spolupracovala s umeleckými galériami a medzinárodnými značkami, ako sú Gucci a Marc Jacobs. Kombinuje svoju lásku k zvieratám s nádychom humoru a vytvára jedinečné a hravé umenie.

„Moje najlepšie nápady prichádzajú v nečakaných chvíľach: počas prechádzky do prírody, snov, jazdenia v aute alebo pozerania filmu.“

Jej proces sa zvyčajne začína skicou na papieri. Potom, keď je spokojná s výsledkom, namaľuje konečnú verziu na plátno.

Umelecké plagáty od Coco de Paris

Coco de Paris žije a pracuje na juhu Francúzska. Študoval na umeleckej škole v Bruseli a teraz predáva svoje umelecké diela po celom svete. Pracuje s akrylovou farbou prevažne na natiahnutom plátne, niekedy aj na papieri. Pri tvorbe umeleckého diela si načrtne svoj nápad a potom maľuje finálne dielo na plátno. Jeho najlepšie nápady prichádzajú počas neočakávaných okamihov. Môže to byť vo sne, z prechádzok v prírode, pri sledovaní filmu alebo riadení automobilu.

Umelecké diela Coco de Paris sú obrazy pestrofarebných zvierat s ľudským správaním v kombinácii s množstvom fantázie, ktoré prepožičiavajú umeniu humorný nádych. Domnieva sa, že humor je spôsob komunikácie. Vďaka tomu sa jeho umenie hodí pre širšie publikum, dospelých aj deti. Prezrite si umelecké plagáty od Coco de Paris v Desenio!