Skip to main content.

Victoria Verbaan

Plagáty

Victoria studied Fine Art at The University of Cape Town and Art Direction and Graphic design at the Red & Yellow School, and her art has been featured in British Vogue and The World of Interiors. She describes her work as surreal, dreamy, fiercely optimistic, and enthusiastic.

"Painting and illustrating have always played a significant role; through my work, I try to evoke emotions of kindness, strength, compassion and passion - these are traits which help define beauty in all women," she says.

Plagáty Victoria Verbaan

Victoria Verbaan je multitalentovaná umelkyňa z Južnej Afriky. Vytvára ilustrácie, hlinené sochy a maľby akvarelom. Umenie Victoria Verbaans v Desenio je ženské vytvorené ľahkými, ale silnými ťahmi štetca, ktoré dodávajú plagátu estetický a elegantný výraz.

Victoria čerpá inšpiráciu zo svojho každodenného života a celého okolia, ako je príroda a emócie. Dielo Victorie bolo uvedené v British Vogue, Elle decorations a The World of Interiors. Svoje ženské umenie opisuje: „Maľujem silné a zároveň citlivé ženy, provokatívne aj svojrázne. Nájdite svoje obľúbené umenie od Victoria Verbaan v Desenio!