Skip to main content.

Heather Perry

Plagáty

Heather Perry, popová umelkyňa, samouk, známa svojimi živými módnymi portrétmi, vyrastala na farme v Iowe, detstvo strávila jazdou na koňoch a kreslením portrétov pre priateľov. Pracovala ako grafická dizajnérka, súťažila ako korčuliarka roller derby a po mnohých rokoch opätovne zahorela láskou k portrétom a začala tvoriť obrazy zvierat oblečených v módnom oblečení.

„Celá moja práca je o pôvabe, gýči a niekedy i absurdite. Mojou najväčšou výzvou je rozhodnúť sa, čo ďalej maľovať; mám dlhý zoznam nápadov, ktoré sa pretekajú o moju pozornosť,“ vysvetľuje.

Jej inšpirácia sa z času na čas mení. Niekedy uvidí obrázok prehliadkového móla a predstaví si nejaké zviera, napríklad škótsky dobytok. Inokedy ju zasa osloví zaujímavá farebná kombinácia.

„Milujem sledovať módne blogy a časopisy, pozerám, čo je vo svete nové, ale snažím sa neriadiť sa ročnými obdobiami a nebrať žiadne trendy príliš vážne."

 


 

 

 

Motívy od Heather Perry

V tejto kategórii nájdete plagáty z dielne umelkyne Heather Perry. Žije v Kalifornii a tvorí moderné umenie. Zvieratá ako tigre, leopardy a žirafy oblečené v oblekoch a módnom oblečení s farebným pozadím. Tieto kúsky sú ideálne pre milovníkov zvierat alebo akéhokoľvek milovníka umenia, ktorý chce farebne osviežiť steny. Vyberte si svojich favoritov alebo ich navzájom pokombinujte a vytvorte skvelú modernú zostavu na stenu.