Skip to main content.

Marco Marella

Plagáty

A self-taught Italian artist and illustrator, Marco Marella lives and works in Venice, where he finds endless inspiration for his artwork. His art has been featured in many magazines and newspapers, on dozens of book covers, and countless commercial products.

Marco Marella plagáty

Marco Marella je taliansky umelec a ilustrátor na voľnej nohe, ktorý žije a pracuje v Benátkach v Taliansku. Študoval na Chelsea School of Art v Londýne a už viac ako 30 rokov pôsobí v kreatívnom priemysle, kde sa venuje rôznym činnostiam od povrchového dizajnu až po tvorbu vzorov a ilustrácií. Jeho práce sa objavili v britských, amerických a francúzskych časopisoch a na obálkach kníh.

Inšpiráciu nachádza v zdroji modernej ilustrácie - vo svojich rodných Benátkach. Prešiel desaťročiami ilustrovania a vyskúšal všetky dostupné techniky. V súčasnosti využíva moderné techniky, a preto svoje diela vytvára digitálne na iPade.

V predajni Desenio nájdete niektoré z jeho zátiší, ako aj grafické motívy. Väčšinou v zemitých tónoch, ale aj niekoľko farebných kúskov.