Skip to main content.

Isabelle Vandeplassche

Plagáty

Making a living off her art was always a dream of Isabelle’s, who’s been posting her paintings online since 2016.

“My account kept growing, and I started to really love the thought of drawing for a living. So I took the jump! Now I feel fortunate to be able to do what I love”.

Isabelle describes her work as serene and calm, mainly using watercolour when painting.

”I get inspired by interiors, day-to-day life, botanical gardens, and flea markets.”

Isabelle Vandeplassche plagáty

Isabelle Vandeplassche je ilustrátorka a umelkyňa z Belgicka, ktorá v súčasnosti pôsobí v Portugalsku, kde vytvára nádherné umelecké diela pri oceáne. Jej diela zobrazujú všetko od letných krajiniek a pláží až po hustú džungľu a každodenné prostredie.

Tvorba umeleckých diel bola vždy súčasťou jej života a zvyčajne maľuje akvarelom a akvarelom. Diela často dokončuje digitálne. Pracuje s prirodzenou paletou farieb a často sa inšpiruje vlastnými fotografiami. Jej cieľom je, aby ľudia pri obdivovaní jej diel pocítili kúsok šťastia. Verí, že umenie oslobodzuje našu myseľ a núti nás spoznávať svet prostredníctvom farieb a kultúr.

Inšpiruje sa každodenným životom v Portugalsku, cestovaním, blšími trhmi, botanickými záhradami, krajinou, rastlinami a niekedy aj drobnými okamihmi života. Inšpiráciu nachádza aj v surfovaní, ktoré je jedným z jej ďalších životných záujmov.