Skip to main content.

Laura Gröndahl

Plagáty

Laura mala vždy túžbu tvoriť. Celý život kreslila, maľovala a šila. Naposledy pracovala na sérii s názvom Kvety a rastliny. Rada sa dokáže úplne ponoriť do svojej práce. Jej štúdio, ktoré sa nachádza v starej továrni, zohráva veľkú úlohu pri jej tvorivom procese.

Plagáty Laury Gröndahl

Laura Gröndahl je umelkyňa s neuhasinajúcou vášňou pre tvorbu a celoživotnou láskou k umeleckému vyjadreniu prostredníctvom kresby a maľby. Ústredným motívom jej umeleckého vyjadrenia je neustále skúmanie sveta farieb, tvarov a textúr. Jadrom umeleckej identity Laury je odhodlanie prejavovať svoju vnútornú tvorivosť. Táto nespútaná túžba po tvorbe slúži ako hnacia sila jej presvedčivého portfólia. Pre Lauru umenie nie je voľba, je to vnútorná súčasť jej bytia.

Umeleckým útočiskom Laury Gröndahl je jej štúdio, ktoré sa nachádza v starej továrni. Tám sa úplne ponára do svojich tvorivých procesov a využíva tento priestor na posúvanie hraníc svojich umeleckých experimentov a skúmania. Objavte umeleckú ríšu Laury Gröndahl a straťte sa v čarovnom svete jej výtvorov!