Skip to main content.

SpaceFrog Designs

Plagáty

Katherine zo SpaceFrog Designs vyrastala v kreatívnej rodine a experimentovala a tvorila už od detstva. Študovala olejomaľbu a grafiku a teraz používa rôzne materiály, napríklad ceruzku, atrament, farby, akvarel či digitálne metódy.

„Moju tvorbu by som opísala ako pokojnú a vyváženú s množstvom farieb a textúr. Pre kontrast často pridávam kovový nádych.""

Často v nej skrsnú nové nápady uprostred noci; potom ich načrtne alebo namaľuje a prenesie do počítača, aby dokončila úpravy.

„Príroda je hlavným zdrojom mojej inšpirácie. Fascinujú ma komplexné aj jednoduché štruktúry medzi farbami, tvarmi a textúrami."

Plagáty od SpaceFrog Designs

V tejto kategórii nájdete plagáty od SpaceFrog Designs. Manželia Katherine a Vernon z Kentucky tvoria farebné umelecké diela, ktorými môžete oživiť interiér. Plagáty s motívom púšte alebo hôr pri západe a východe slnka. Nájdete tu napríklad veľryby, chobotnice, zebry či majestátne vtáky. Sýte modré, zlaté, ružové, zelené odtiene - a mnoho ďalších. S prírodným nástenným umením nič nepokazíte. Tieto elegantné kúsky s hlbokým posolstvom budú dokonalým doplnkom, ak chcete doma navodiť umeleckú atmosféru. Vyberte si svoje obľúbené kúsky a vytvorte dokonalú obrazovú stenu ich kombináciou.