Skip to main content.

High West Wild

Plagáty

Americká umelkyňa Rebecca Zwanzig vždy inklinovala k tvorivosti a sebavyjadreniu a počas štúdia na vysokej škole sa zamerala na umenie. Jej detailné a farebné kompozície zachytávajú podstatu prírodného sveta a odzrkadľujú jej fascináciu vedeckými štúdiami rastlín a tvorov.

„Inšpiruje ma vintage bytový textil a ilustrácie, vedecké botanické umenie a typografia zo 60. a 70. rokov. Baví ma zobrazovať rôzne formy flóry a fauny cez môj imaginatívny objektív, vytvárať imaginárne botanické rastliny, ktoré prezentujú môj osobitý umelecký štýl,“ hovorí.

Ilustrácie od High West Wild

Rebecca je ilustrátorka a dizajnérka na voľnej nohe a je zakladateľkou značky High West Wild. Žije v severnej Nevade a už od detstva rada kreslí a venuje sa kreatívnym činnostiam. Počas štúdia sa zaoberala filmovou fotografiou a grafickým dizajnom, z ktorých čerpá dodnes. Rebecca objavila svoju vášeň pre olejomaľby a vo svojej výtvarnej tvorbe sa začala zameriavať práve na túto techniku.

Počas pandémie si Rebecca kúpila iPad, vďaka ktorému môže prejavovať svoj talent inovatívnym digitálnym spôsobom. Digitálne umelecké nástroje jej pomohli vybudovať si prepracovanejší a detailnejší štýl, ktorý odráža jej hlbokú lásku k botanickým ilustráciám.

Vytvára tak rastliny podľa vlastnej fantázie. Jej cieľom je, aby ľudia z jej ilustrácií pocítili lásku k prírode, láskavosti a nostalgii vyžarujúcich z jej dizajnov. Jej motívy sú inšpirované vintage textíliami a ilustráciami, vedeckým pohľadom na botaniku a groovy typografiou 60. a 70. rokov. Rebecca je jednou z našich talentovaných umelkýň v kategórii Featured Artists. Nechajte sa očariť jej nádhernými botanickými ilustráciami v Desenio!