Skip to main content.

Arty Guava - Lay Hoon

Plagáty

Lay Hoon, známa ako Arty Guava, v detstve trávila hodiny pri maľovánkach a snívala o tvorivej kariére. Po absolvovaní večerného kurzu multimediálneho dizajnu sa rozhodla zavesiť prácu inžinierky na klinec a vydať sa novou cestou grafického dizajnu.

„Hneď na začiatku pandémie som každú noc ilustrovala na iPade, čo mi pomáhalo vysporiadať sa so stresom, úzkosťou a neistotou, ktoré ma obklopovali. Svoju tvorbu som zdieľala online a na sociálnych sieťach, záujem rástol a prvýkrát v živote som si uvedomila, že by som sa mohla živiť svojím umením.“

Lay opisuje svoju prácu ako rozmarnú a hravú s nádychom ázijského štýlu. Často tvorí niečo, čo jej momentálne v živote chýba. Pri tvorbe používa väčšinou iPad a baví ju práca s akrylom na plátne.

„Výzvou pre mňa je preniesť abstraktné pocity do umenia. Často sa vo svojej tvorbe snažím zachytiť istú náladu alebo emócie. Tie sú celkom prchavé, takže keď chytím tvorivú slinu, musím sa rýchlo pustiť do práce, aby som emóciu zachytila, kým sa nevytratí."

Giselle Arty Guava

Lay Hoon je meno za umeleckým menom Arty Guava. Lay Hoon má sídlo vo Vancouveri a Singapure a je grafickou dizajnérkou a ilustrátorkou. Lay Hoon opisuje svoj umelecký štýl ako odvážny a hravý a miluje šíriť radosť ľuďom prostredníctvom svojho umenia. Hovorí, že ju inšpirujú momenty zo skutočného života a momenty z detstva. Veľa sa snaží zachytiť emócie vo svojom umení.

V tejto kategórii nájdete plagáty a potlače v jemných tlmených farbách s motívmi ako ženy tancujúce pri mesačnom svite, ženská ruka balansujúca ovocie, žena sediaca v kvetinovej záhrade a ďalšie motívy so ženami a exotickým ovocím. Vytvorte si nový pocit vo svojom domove a kúpte si svoje nové plagáty Arty Guava tu v Desenio.