Skip to main content.

Jaron Su

Plagáty

Umelec Jaron Su, ktorý sa narodil a vyrastal na Taiwane, opisuje svoje umenie ako hravé a plné detailov. Tvorí ho akrylovým, ručne maľovaným gvašom na papieri.

„Všetky moje obrazy rozprávajú príbeh a majú akýsi zvrat. Na detailoch mi záleží, takže sa musíte pozerať pozorne."

Inšpirovaný svojím životom a okolím tvrdí, že umenie predstavuje kúsok jeho života. Môže to byť kvetina, ktorú si všimol pri rannom behu, miesto, ktoré navštívil na dovolenke, alebo príbeh, ktorý mu rozpovedal kamarát. Pri hocijakej bežnej udalosti sa v ňom zrodí nový nápad.

„Veľmi silno všetko prežívam a umenie mi pomáha vyjadriť emócie. Chcem ľuďom prinášať radosť, ale radosť vždy obsahuje aj štipku horkosti. Verím, že musíte prijať aj tú štipku horkosti, aby ste mohli precítiť radosť."

Jaron Su grafiky a maľby

Jaron Su je umelec, ktorý sa narodil a vyrastal na Taiwane a teraz sídli v Holandsku, kde žije so svojím manželom a mačkou. Tvorí krásne umenie sršiace farbami. Pokojné relaxačné plagáty s harmonickým nádychom plné detailov, ktoré je potrebné vnímať, aby ste si nenechali ujsť dôležité detaily.

V tejto kategórii nájdete napríklad motívy šírej ružovej krajiny, zelenú záhradu s veľkým domom, tropickú atmosféru či farebnú flóru. Každý jeho kúsok rozpráva zaujímavý príbeh o tom, čo videl alebo pocítil, a vždy so zaujímavým zvratom. Ak sa pozriete na umenie pozorne, všimnete si, že detaily sú veľmi dôležité. Myslíte si, že vidíte ovocie na rastline, ale v skutočnosti je to kozmická loď vo vzdialenej galaxii. Nechajte sa inšpirovať a preskúmajte jeho tvorbu v Desenio. Veríme, že vám vyčarí úsmev na tvári.