Skip to main content.

Linnea Frank

Plagáty

Po štúdiu fotografie na strednej škole sa Linnea Frank zamilovala do umeleckej fotografie, hrajúc sa v tmavej komore s rôznymi expozíciami a textúrami. Pracovala ako pomocná fotografka a neskôr vo svojom vlastnom ateliéri, kde sa venovala primárne módnym a stylingovým fotografiám. Jej život sa zmenil v momente, keď si pobalila všetky veci a presťahovala sa do Kapského mesta.

„Moja tvorba sa vždy začína tým, že ku mne prehovorí nejaký prvok a ten vo mne podnieti tvorivý proces. Môžu to byť oči alebo silueta, ktorú vidím na ulici. Chcem vyjadriť emócie, takže týmto začínam,“ vysvetľuje.

Linnein tvorivý proces zahŕňa veľa vrstiev, textúr, svetla a farieb, čím vznikajú zaujímavé umelecké diela, ktorými sa preslávila.

„Neriadim sa žiadnymi pravidlami! Moja inšpirácia môže prameniť z jasných alebo bizarných miest. Hudba, ľudia a príroda sú pre mňa vždy zdrojom inšpirácie. Cítim, že v tvorbe sa mi darí, odkedy som sa presťahovala, hlavne preto, že každý kútik v tejto krajine ma inšpiruje.“

 


 

 

 

Umelecké plagáty od Linney Frank

V tejto kategórii nájdete plagáty z dielne švédskej umelkyne Linney Frank. Žije v Južnej Afrike a tvorí krásne moderné umenie. Plagát v tlmených farbách, ako je béžová, čierna a biela, pre harmonický nádych s motívmi so silným posolstvom. Tieto kúsky sú ideálne pre milovníka umenia, aby sa nimi mohol inšpirovať. Skombinujte svoje obľúbené kúsky a získajte ideálnu zostavu.