Skip to main content.

Sofia Larsson

Plagáty

Sofia Larsson ako dieťa využívala kreslenie ako nástroj na sústredenie sa v škole. Inšpiroval ju strýko umelec, a tak neustále maľovala a tvorila umenie do svojej spálne, ale až ako štyridsaťročná sa vrátila k svojmu detskému koníčku a opäť sa chopila maľovania.

„Keďže som samouk, nie vždy mám plán. V mojej tvorbe sú dôležité postoj, silné, štýlové ženy a farebné explózie. Moje originálne obrazy sú často veľké a chcem, aby zanechali dojem."

Sofiu inšpiruje každodenný život a používa pri maľovaní na plátno akrylové farby. Sama o sebe hovorí, že je netrpezlivá perfekcionistka.

Sofia Larsson

Sofia Larsson je umelkyňa, ktorá sídli vo Švédsku a tvorí nádherné veľavravné farebné umenie. Inšpiruje ju každodenný život a chce vniesť od interiéru farby.

V tejto kategórii nájdete ilustrácie štýlových silných žien s veľkými doplnkami a silnou atmosférou. Nájdete tu aj abstraktné vzory s množstvom farieb a kreatívnych vzorov. Tieto plagáty budú skvelým doplnkom do zostavy obrazov, ale budú vyzerať úžasne aj samostatne. Skombinujte ich, ako uznáte za vhodné, nájdite svoje obľúbené kúsky a splňte jej túžbu oživiť interiér s farebnými umeleckými dielami.