Skip to main content.

Giselle Dekel

Plagáty

Ako mnohí umelci, aj Giselle Dekel odštartovala svoju umeleckú kariéru vo veľmi mladom veku - v šiestich rokoch začala so štúdiom remesiel. Ako tínedžerka chodila na umeleckú školu a snívala o tom, že sa stane textilnou dizajnérkou a bude navštevovať vysokú školu dizajnu, aby mohla pokračovať v tomto smerovaní.

„Nevyšlo to, tak som si prešla dlhou experimentálnou fázou a nakoniec som objavila svet ilustrácie, do ktorého som sa úplne zamilovala! Jednoducho ilustrujem, na čo mám v danom okamihu chuť. Ak mi dochádzajú nápady, urobím niečo iné alebo zaexperimentujem, alebo si vyberiem tému z môjho dlhého zoznamu nápadov.“

Giselle žije v Izraeli a používa pri tvorbe akvarel a Photoshop. Jej umeniu nechýba dobrá nálada a humorný nádych. Opisuje ho ako minimalistické, vtipné a úprimné.

„Inšpirujú ma ľudia, každodenné situácie, nepodarené momenty a vtipné situácie."

Giselle Dekel výtlačky

Giselle Dekel je ilustrátorka a dizajnérka povrchových vzorov, ktorá v súčasnosti žije v Izraeli a pochádza z Belgicka. Prostredníctvom akvarelu a photoshopu vytvára svoje umenie a inšpiráciu nachádza v každodenných životných situáciách, v tom, čo je v živote zábavné, ale aj v tom, čo nie je. Humor je jasným centrom jej obrazov a je viditeľný takmer vo všetkých jej dielach.

Jej výtvarný štýl je jedinečný a hravý. Vďaka krásnym jemným pestrým farbám môžeme vidieť zábavné ilustrácie, na ktorých miniatúrni ľudia vyliezajú na veľké šálky s kávou, ženy sa kúpu a potápajú do kávy. Vidíme aj plážové plagáty so ženou, ktorá na pláži konzumuje zmrzlinu, a so šálkou kávy, ktorá pláva medzi vlnami v mori. Oživte svoj domov a vneste na steny trochu humoru. Tu nájdete svoje obľúbené produkty od Giselle Dekel.