Skip to main content.

Leigh Viner

Plagáty

Leigh Viner od mladého veku používala umenie na vyjadrenie svojich emócií, no až tesne pred tridsiatkou, krátko po tom, čo sa v roku 2003 stala matkou, stavila kariéru na umenie. Jej umenie bolo publikované v Harper's Bazaar a Elle Magazine; tiež spolupracovala s Lady Gaga, pričom výťažok išiel na nadáciu Born This Way.

„Rada dodávam subjektom v rámci mojej tvorby istý blízky odkaz. Horkosladkosť, vďaka ktorej divák môže precítiť emócie, ktoré sa snažím vyjadriť alebo ich vyvolať.“

Pomocou širokej škály materiálov, ako sú akvarel, pastely a oleje, vytvára Leigh abstraktné umelecké diela inšpirované prírodou, módou a krásou s voľne plynúcimi líniami.

„Každý deň ma inšpiruje toľko rôznych vecí, od toho, čo si prečítam, až po ďalčích súčasných umelcov a mojich obľúbených; Picassa, Joan Mitchell a Cecily Brown, ktorých mám v posledných rokoch najradšej. A nikdy mi pri tvorení nechýba hudba, vždy počúvam eklektickú muziku, ktorá ma dostane do správnej nálady."

Leigh Viner

Tu nájdete umelecké diela z dielne umelkyne na voľnej nohe a fotografky Leigh Viner. Krásne emocionálne plagáty a motívy na ozdobenie steny. Leigh Viner sídli v Denveri, kde sa tiež narodila a vyrastala.

Pri tvorbe ju inšpiruje mnoho vecí, pričom hudba je jednou z nich. Preskúmaním týchto plagátov môžete precítiť emócie sršiace z umenia. Vytvorila inšpirujúce umenie s kvetinovými, rastlinnými a inými vzormi - hrá sa s líniami a farbami, ktoré sú ideálne do obývačky alebo spálne. Inšpirujte sa týmito umeleckými kúskami a zadovážte si svojich favoritov!