Skip to main content.

Richard Podgurski

Plagáty

Verím, že sme všetci rodení umelci, no trik je – ako si to udržať? Moja práca je väčšinou mimoriadne zameraná na počasie a na to, čo sa odohráva „v danej chvíli“. Rád zachytávam jedinečné a zriedkavé udalosti, ktoré nám poskytuje príroda: Najlepšie sa mi darí, keď veľmi záleží na čase.

Umenie môže byť mimoriadne rušivé, no rád vyjadrujem emócie, ktoré som chcel prejaviť, a vyťahujem emócie tých, ktorí sa pozerajú na moje obrazy. Chcem vyvolať zamyslenie a predstavivosť. 

Plagáty od Richarda Podgurskiho

Pozrite si kolekciu plagátov od Richarda Podgurskiho na Desenio! Plagát s fotografiou zachytáva letnú atmosféru na najkrajších lokalitách sveta. Podgurski do veľkej miery čerpá inšpiráciu od svojich rovesníkov a obľúbených umelcov a fotoaparát so sebou nosí všade. Na cestách vždy s vášňou zachytáva zázraky prírody.

Ak hľadáte umelecké plagáty s fotografiami v jasných farbách alebo klasické čierno-biele fotografie, dielo Richarda Podgurskiho bude pre vás ako stvorené. Plagáty môžete jednoducho kombinovať a vytvoriť zostavu obrazov alebo ich použite samostatne, aby nádherne vynikli. Kúpte si pútavé plagáty ešte dnes!