Skip to main content.

Laura Page

Plagáty

Po skončení kariéry grafickej dizajnérky sa Laura Page rozhodla dať si prestávku a prehodnotiť svoju budúcnosť. Keď pracovala v kaviarni, nastalo lockdown, Laura strávila veľa času doma, vytiahla farby a vrátila sa ku kreatívnej tvorbe.

„Inšpirujú ma moje sny, napríklad cestovanie po svete v obytnej dodávke, nádherné miesta, ktoré som navštívila, alebo ktoré by som navštíviť chcela, ale aj slnečné okuliare na stole, stromy v parku, čajník... Doslova všetko!"

Laura Page maľuje primárne gvašovou farbou s farebnou, upokojujúcou a jasnou estetikou.

„Milujem prírodné textúry. Milujem ťahy štetcom, sú prítomné v mojich ilustráciách. Vždy sa snažím zachovať akékoľvek drobné nedokonalosti, vďaka čomu vznikne jedinečná ilustrácia."

Laura Page

Preskúmajte plagáty umelkyne Laury Page v tejto kategórii. Krásne relaxačné umelecké diela, ktoré sa hodia do akejkoľvek miestnosti. Laura Page je britská umelkyňa, ktorá sídli v Cornwalle a tvorí ručne maľované umelecké diela. Inšpiruje ju každodenný život, cestovanie, príroda a rôzne vzory.

Preskúmajte jej umenie s motívom tropických miest s budovami, schodiskami a rastlinami alebo ulicou so slávnou pamiatkou v pozadí. Plagát ženy v kaviarni popíjajúcej kávu či motív odpočinku na lavičke pri čítaní knihy, aby ste si nezabudli spraviť prestávku. Inšpirujte sa jej umením, kreatívne skombinujte jej umelecké diela a vytvorte perfektnú zostavu obrazov.