Skip to main content.

Sandra Poliakov

Plagáty

Budapeštianska ilustrátorka Sandra Poliakov vyjadruje svoje emócie a pocity prostredníctvom živých obrazov zátiší a kvetinových vzorov. Je známa svojimi jasnými a farebnými paletami a voľnými líniami.

„Svoju prácu by som opísala ako farebnú, veselú a slobodnú.“

Sandra tvorí digitálne diela na iPade a na maľby používa akrylové farby. Svoj tvorivý proces opisuje ako celkom spontánny; začína síce s konkrétnym nápadom, no vždy experimentuje s farbami a útvarmi.

„V poslednom čase vychádza moja inšpirácia skôr zvnútra ako keby ma inšpirovalo niečo, čo som videla. Je to pre mňa nová skúsenosť a baví ma objavovať svoje emócie prostredníctvom umenia.“

Sandra Poliaková výtlačky

V tejto kategórii nájdete farebné umenie od ilustrátorky Sandry Poliakovej. Vo svojich obrazoch používa nezvyčajné farebné schémy a väčšinou sa voľne hrá s líniami a farbami. Jej umenie odráža emocionálne a vizuálne zážitky, ktoré nazbierala počas života a cestovania po svete. Môžeme na nich vidieť rastliny, kvety, ale aj ilustrácie ľudských bytostí. Diela Sandry Poliakovej sú ideálne pre všetkých milovníkov umenia, ktorí milujú farby.