Skip to main content.

Caroline Lundqvist

Plagáty

Preskúmajte našu starostlivo vybranú zbierku akvarelov z dielne Caroline Christiny Lundqvist - švédskej umelkyne maľujúcej ustrice. Jej slobodná duša a umelecká myseľ vytvárajú nádherné akvarely, ktoré dokáže interpretovať každý, komu na ne padnú do očí. Jej oko pre detail a farby robí z každého akvarelu jedinečný kúsok!
 

Ručne maľované akvarely Caroline Lundqvist

Caroline Lundqvist so svojou tvorivou mysľou a umeleckou dušou je švédskou umelkyňou, ktorá dokáže zachytiť krásu niečoho takého jedinečného, ako sú ustrice. Všíma si krásu v malých bežných detailoch. Jej kreatívna myseľ sa odráža v umeleckých dielach a jej krásne akvarely sú skutočne jedinečné.

„Pred desiatimi rokmi ma začala fascinovať krása a krehkosť ustríc, čo ma viedlo k tomu, že som ich začala maľovať,“ Caroline Lundqvist 

Fascinované kontrastom sa Caroline rozhodla maľovať ustrice ako akvarel. Hrá sa s paletou mäkkých farieb zmiešanou s kontrastnými farbami a vytvára tak jedinečné kúsky. Jej víziou je, že ustrice sú ako ľudia - majú tvrdú škrupinu, ktorá sa ťažko prekonáva, a skrývajú mäkké, zraniteľné vnútro.

„V niektorých veciach sa nám podľa mňa veľmi podobajú. Pod tvrdou „škrupinou“ niekedy skrývame svoje „vnútorné dieťa“, našu zmyselnú bytosť a naše najzraniteľnejšie časti,“ Caroline Lundqvist 

Sme veľmi hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť jej kúsky, a či už ste skutočným minimalistom alebo výraznou umeleckou dušou, určite si medzi týmito krásnymi maľbami nájdete svojho favorita.