Skip to main content.

Vybraní umelci

Zamilujte sa do plagátov od umelcov z celého sveta! Tieto unikátne motívy z kategórie Vybrané umelci sme vybrali špeciálne pre vás, aby ste mohli dodať stenám šmrnc.

Emily Daborn tvorí kolekcie umenia, ktoré sú inšpirované jej osobnými skúsenosťami alebo okamihmi a vecami, ktoré ju robia šťastnou. Snaží sa neanalyzovať veci príliš hlboko: umenie najskôr vzniká ako náčrt v skicári, ktorý sa rýchlo premení na maľbu na plátne. Rada veľa tvorí, akceptuje svoje chyby a ďalej vyberá.

Umelci s unikátnou tvorbou

Tu nájdete rôznorodé umelecké diela od umelcov z celého sveta, pričom každý má svoj vlastný štýl. Ak hľadáte grafické plagáty s modernými textúrami, kreatívne umenie so zaujímavým zvratom alebo hravé kúsky vo vintage štýle, ste na správnej adrese. Nájdite si svoje obľúbené plagáty a nechajte sa inšpirovať Heather Perry, Jonasom Looseom, Linneou Frank a mnohými ďalšími.

Ozdobte steny moderným trendy umením, aby ste interiéru dodali extra šmrc. Môžete tiež skombinovať plagáty od rôznych umelcov a vytvoriť unikátny štýl. Všetky tieto umelecké diela sme si zamilovali a dúfame, že medzi nimi nájdete niečo pre seba alebo blízkych. Nechajte sa inšpirovať a preskúmajte kategóriu vybraných umelcov!